Jorma Turtiainen oljemålning

Jorma Turtiainen oljemålning
Jorma Turtiainen oljemålning
Jorma Turtiainen oljemålning
Jorma Turtiainen oljemålning
Jorma Turtiainen oljemålning
Jorma Turtiainen oljemålning
Jorma Turtiainen oljemålning
Jorma Turtiainen oljemålning

Klubbat för:

30 EUR

200 EUR

JORMA TURTIAINEN (1936-) "Flicka i duk", signerad samt daterad -82, olja på pannå, 21x26 cm

676716

2019-10-16