Krüss mikroskop

Krüss mikroskop
Krüss mikroskop
Krüss mikroskop
Krüss mikroskop
Krüss mikroskop
Krüss mikroskop
Krüss mikroskop
Krüss mikroskop

Klubbat för:

130 EUR

100 EUR

MIKROSKOP, Krüss, 1980-talet, med tillbehör, i låda, höjd ca 30 cm, nyckel medföljer.

Smärre skador och sliotage.

676717

2019-09-19