Remmare Gullaskruf samt Royal Krona

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

REMMARE, 12 st, 1900-talets andra hälft, Gullaskruf samt Royal Krona, kupor i olika kulör, dekor av vinrankor, delvis etikettmärkta, höjd ca 20 cm

Smärre slitage

676720

2019-09-11