Tage Rhodin porträtt

Tage Rhodin porträtt
Tage Rhodin porträtt
Tage Rhodin porträtt
Tage Rhodin porträtt

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAGE RHODIN (1899-1983): Porträtt föreställande konstnärens syster Astrid, osignerat, olja på pannå, ca 61x50 cm

Proveniens: Konstnärens familj

676721

2019-09-12