Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TAGE RHODIN (1899-1983): Porträtt föreställande konstnärens syster Astrid, osignerat, olja på pannå, ca 61x50 cm
Proveniens: Konstnärens familj
676721
2019-09-12
Gör en kostnadsfri värdering här