Stolar Thonet
Vollendet
2019-09-11
676728
| Höchstes Gebot | 8 200 SEK |
| Schätzwert | 5 000 SEK |
THONET, stolar, 6 st. böjträ, sitsar i flätad rotting, 1900-talets början, några med etikettmärkning, sitthöjd ca 47 cm
Åldersslitage, ett par stolar något ostadiga