Salongsbord empire

Salongsbord empire
Salongsbord empire
Salongsbord empire
Salongsbord empire
Salongsbord empire
Salongsbord empire
Salongsbord empire
Salongsbord empire
Salongsbord empire
Salongsbord empire
Salongsbord empire
Salongsbord empire
Salongsbord empire
Salongsbord empire
Salongsbord empire
Salongsbord empire

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SALONGSBORD, Karl Johan, 1810/20-tal, Daniel Sehfbom-art, Stockholm, mahogny, dekorbeslag, låda i sarg, fällskivor på vardera sida, på hjul, längd 28+95+28 cm, bredd 68 cm, 78 cm

Några fanerskador, nyckel saknas

676736

2019-09-20