Cane-Line Nest soffa rotting

Cane-Line Nest soffa rotting
Cane-Line Nest soffa rotting
Cane-Line Nest soffa rotting
Cane-Line Nest soffa rotting
Cane-Line Nest soffa rotting
Cane-Line Nest soffa rotting
Cane-Line Nest soffa rotting
Cane-Line Nest soffa rotting
Cane-Line Nest soffa rotting
Cane-Line Nest soffa rotting

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CANE-LINE, "Nest", soffa, rotting, Danmark, 2010-tal, klädsel natur, Foersom & Hiort-Lorenzen, längd ca 165, sitthöjd 39 cm

Smärre slitage

676760

2019-09-13