Oljemålning flodlandskap med kvarnhus

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Flodlandskap med kvarnhus, olja på pannå, ca 18 x 29 cm

Mindre färgbortfall

676774

2019-09-24