Kaffeskedar samt tårtgafflar silver

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KAFFESKEDAR, 18 st, TÅRTGAFFLAR, 21 st, "Svensk Flora", silver, Sverige, 1900-talets andra hälft, längd ca 10- 13,5 cm, total vikt ca 500 g

Bruksslitage.

676779

2019-09-30