Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
800 SEK
ARMBAND, ÖRHÄNGEN, 2 par, HÄNGE, BROSCH, granater, delvis förgyllt silver
Bruksslitage.
676784
2019-09-30
Gör en kostnadsfri värdering här