Smycken granater samt delvis förgyllt silver

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

800 SEK

ARMBAND, ÖRHÄNGEN, 2 par, HÄNGE, BROSCH, granater, delvis förgyllt silver

Bruksslitage.

676784

2019-09-30