Georges Kugelman-Benda färglitografi
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
GEORGES KUGELMANN-BENDA (Frankrike, 18/1900-tal): Mistinguett, signerade i trycket G.K. Benda, ca 1913, affisch tryckt i färglitografi, monterad i vikbar ram, ca 152x114 cm, ramen (206x139cm)
Några mindre veck och nagg i kanterna, skrapmärken
676787
2019-09-12