Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
CHAMPAGNE/VINKYLARE, med hänklar jugend, metall, höjd ca 22 cm, märkt, diameter ca 21 cm,
Bucklor, repor, bruksslitage
676796
2019-09-13
Gör en kostnadsfri värdering här