Goebel Hummelfigurer

Goebel Hummelfigurer
Goebel Hummelfigurer
Goebel Hummelfigurer
Goebel Hummelfigurer
Goebel Hummelfigurer
Goebel Hummelfigurer
Goebel Hummelfigurer
Goebel Hummelfigurer
Goebel Hummelfigurer
Goebel Hummelfigurer
Goebel Hummelfigurer
Goebel Hummelfigurer
Goebel Hummelfigurer
Goebel Hummelfigurer

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOEBEL, 2 st, hummelfigurer 1950-tal, pojke med paraply samt flicka med paraply, höjd ca: 20 cm

Smärre slitage

676811

2019-09-12