Golvfigur boxer

Golvfigur boxer
Golvfigur boxer
Golvfigur boxer
Golvfigur boxer
Golvfigur boxer
Golvfigur boxer
Golvfigur boxer
Golvfigur boxer

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVFIGUR, boxer, glaserat lergods, 1900-talets andra hälft, höjd ca 81 cm

Båda framtassarna lagade, glasyrnagg förekommer

676866

2019-09-12