Slaglåsrevolvrar

Slaglåsrevolvrar
Slaglåsrevolvrar
Slaglåsrevolvrar
Slaglåsrevolvrar
Slaglåsrevolvrar
Slaglåsrevolvrar
Slaglåsrevolvrar
Slaglåsrevolvrar
Slaglåsrevolvrar
Slaglåsrevolvrar
Slaglåsrevolvrar
Slaglåsrevolvrar

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

REVOLVRAR, 2 st, 1800-tal, kopior efter Colt Pocket, längd ca 23,5 resp. 24 cm

Omfattande slitage och skador, kompletteringar

676869

2019-09-14