Lisa Larson "Kennel"

Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LISA LARSON, 5 st, figuriner, "Afgan", "Spaniel", "Tax", "Bulldog Mini" samt "Shin-tzu" ur serien "Kennel" , Gustavsberg, 1970-tal, stengods, vit stengodslera, målade och glaserade, höjd ca 6-12 cm

Smärre slitage

676873

2019-09-12