Lisa Larson Stora katten
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LISA LARSON, figuriner, 3 st, "Stora Katten", ur serien "Jura", samt "Dromedar" och "Spökmus" ur serien "Menageri" Gustavsberg, bemålat stengods, stämpelsignerade, tillverkad 1960/70-tal, höjd ca 7-13,5 cm
Smärre slitage
676877
2019-09-12