Inköpslista 1930-tal

Inköpslista 1930-tal
Inköpslista 1930-tal
Inköpslista 1930-tal
Inköpslista 1930-tal
Inköpslista 1930-tal
Inköpslista 1930-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

INKÖPSLISTA, 1930-tal, "Glöm ej köpa hem", litograferad plåt, med flikar, ca 16x35 cm

Åldersrelaterat slitage

676881

2019-09-12