Eero Aarino stolar

Eero Aarino stolar
Eero Aarino stolar
Eero Aarino stolar
Eero Aarino stolar
Eero Aarino stolar
Eero Aarino stolar
Eero Aarino stolar
Eero Aarino stolar

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

EERO AARNIO, stolar, 5 st, Upo Furniture, Finland, 1970-tal, formpressad stomme i röd plast, märkta undertill, sitthöjd 45 cm

Bruksslitage

676883

2019-09-12