Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TEKANNOR, 2 st "Tetsubin", VAS gjutjärn, Japan, 1800/1900-tal, med hänkel, kannornas diameter 15 resp 10 cm, koppens höjd
Skador: Slitage, smärre rost
676917
2019-09-13
Gör en kostnadsfri värdering här