Carl Malmsten skåp
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CARL MALMSTEN, "Haga", skåp, Art-Deco, Nordiska Kompaniet, 1920-tal, björk med intarsiadekor, draghandtag i mässing, svärtat underrede samt listverk, höjd 190, 126x48, nycklel finns
Omfattande slitage och märken, repor
676935
2019-09-14