Carl Malmsten skåp

Carl Malmsten skåp
Carl Malmsten skåp
Carl Malmsten skåp
Carl Malmsten skåp
Carl Malmsten skåp
Carl Malmsten skåp
Carl Malmsten skåp
Carl Malmsten skåp
Carl Malmsten skåp
Carl Malmsten skåp
Carl Malmsten skåp
Carl Malmsten skåp
Carl Malmsten skåp
Carl Malmsten skåp
Carl Malmsten skåp
Carl Malmsten skåp
Carl Malmsten skåp
Carl Malmsten skåp
Carl Malmsten skåp
Carl Malmsten skåp

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CARL MALMSTEN, "Haga", skåp, Art-Deco, Nordiska Kompaniet, 1920-tal, björk med intarsiadekor, draghandtag i mässing, svärtat underrede samt listverk, höjd 190, 126x48, nycklel finns

Omfattande slitage och märken, repor

676935

2019-09-14