Etsningar 1700-talets slut

Etsningar 1700-talets slut
Etsningar 1700-talets slut

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LOUIS BRION DE LA TOUR (1743-1803): Gravyrer, 2 st, föreställande 2 astrolabier, handkolorerade etsningar, mått ca 36x49,5 cm

Fläckar, gulnade, mittveck

676937

2019-09-14