Miniatyrporträtt

Miniatyrporträtt
Miniatyrporträtt
Miniatyrporträtt
Miniatyrporträtt

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MINIATYR, sannolikt England,1800-tal, porträtt av ung kvinna, olja på pannå, diameter ca 8 cm

676938

2019-09-14