Uno vallman oljemålning

Uno vallman oljemålning
Uno vallman oljemålning
Uno vallman oljemålning
Uno vallman oljemålning
Uno vallman oljemålning
Uno vallman oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

UNO VALLMAN (1913-2004): Landskap med hus, olja på pannå, signerad samt daterad 1967, mått ca 50x65 cm

Kuntoraportti

676941

Päivämäärä:

2019-09-14