Uno vallman oljemålning
Klubbat för:
850 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
UNO VALLMAN (1913-2004): Landskap med hus, olja på pannå, signerad samt daterad 1967, mått ca 50x65 cm
Kuntoraportti
676941
Päivämäärä:
2019-09-14