Väggarmatur

Väggarmatur
Väggarmatur
Väggarmatur
Väggarmatur

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VÄGGARMATUR för utomhusvägg, tidigt 1900-tal, med Stockhoplms Stadsvapen, målad vitmetall, längd 164, fästets höjd ca 50 cm

Funktionen garanteras ej, bruks och å¨ldersrelaterat slitage

676952

2019-09-12