Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VÄGGARMATUR för utomhusvägg, tidigt 1900-tal, med Stockhoplms Stadsvapen, målad vitmetall, längd 164, fästets höjd ca 50 cm
Funktionen garanteras ej, bruks och å¨ldersrelaterat slitage
676952
2019-09-12
Gör en kostnadsfri värdering här