Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, omkring sekelskiftet 18/1900-tal, snidad dekor, bronserad och förgylld, höjd ca 55x37 cm

Bruksslitage, senare spegelglas

676955

2019-09-12