Brevknivar 3 st

Brevknivar 3 st
Brevknivar 3 st
Brevknivar 3 st
Brevknivar 3 st
Brevknivar 3 st
Brevknivar 3 st
Brevknivar 3 st
Brevknivar 3 st

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

BREVKNIVAR, 3 st, en med handtag i silver med dekor av lejon samt en med handtag i nysilver med dekor av ekollon och hund, båda tidigt 1900-tal, en i brons med dekor av ansikte, sent 1900-tal, längd 24,5- 32 cm.

Bruksslitage.

676961

2019-09-23