Monterskåp/serveringsvagn
Klubbat för:
5 000 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
MONTERSKÅP/SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, gabonmahogny, på hjultrissor, fyra nedfällbara luckor med fasettslipat glas, löstagbar bricka med glasad botten, längd 66 cm, bredd 45 cm, höjd 78 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage.
676963
2019-09-23