Monterskåp/serveringsvagn

Monterskåp/serveringsvagn
Monterskåp/serveringsvagn
Monterskåp/serveringsvagn
Monterskåp/serveringsvagn
Monterskåp/serveringsvagn
Monterskåp/serveringsvagn
Monterskåp/serveringsvagn
Monterskåp/serveringsvagn
Monterskåp/serveringsvagn
Monterskåp/serveringsvagn
Monterskåp/serveringsvagn
Monterskåp/serveringsvagn
Monterskåp/serveringsvagn
Monterskåp/serveringsvagn
Monterskåp/serveringsvagn
Monterskåp/serveringsvagn
Monterskåp/serveringsvagn
Monterskåp/serveringsvagn

Klubbat för:

5 000 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

MONTERSKÅP/SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, gabonmahogny, på hjultrissor, fyra nedfällbara luckor med fasettslipat glas, löstagbar bricka med glasad botten, längd 66 cm, bredd 45 cm, höjd 78 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage.

676963

2019-09-23