Boksnurra engelsk stil,

Boksnurra engelsk stil,
Boksnurra engelsk stil,
Boksnurra engelsk stil,
Boksnurra engelsk stil,
Boksnurra engelsk stil,
Boksnurra engelsk stil,
Boksnurra engelsk stil,
Boksnurra engelsk stil,
Boksnurra engelsk stil,
Boksnurra engelsk stil,

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BOKSNURRA, engelsk stil, omkring 1900-talets mitt, på hjultrissor, längd 52 cm, bredd 52 cm, höjd 83 cm.

Bruksslitage, repor.

676964

2019-09-23