Bordsur

Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BORDSPENDYL, Louis XVI, brännförgylld brons, vit och svart marmor, urhus med emaljerad urtavla, arabiska siffror, märkt a paris, höjd 45 cm, dragnyckel och pendel medföljer

Slitage, urna lagad

676980

2019-11-19