Serveringsvagn i björk och masubjörk

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, stomme i björk samt masubjörk, på hjultrissor, höjd ca 61, 65x45 cm

Bruksslitage

676990

2019-09-12