Hugo Öfverström oljemålning

Hugo Öfverström oljemålning
Hugo Öfverström oljemålning
Hugo Öfverström oljemålning
Hugo Öfverström oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HUGO ÖFVERSTRÖM (1900-1973): Hamnmotiv med fiskebodar, signerad H Öfverström, olja på pannå, ca 61x50 cm

677009

2019-09-12