Hjalmar Strååt oljemålning

Hjalmar Strååt oljemålning
Hjalmar Strååt oljemålning
Hjalmar Strååt oljemålning
Hjalmar Strååt oljemålning
Hjalmar Strååt oljemålning
Hjalmar Strååt oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HJALMAR STRÅÅT (1885-1971): ´´Stora hoparegränd´´, Gamla stan, signerad Hj Strååt, olja på pannå, ca 38x27 cm

677012

2019-09-14