Niels Simonsen oljemålning
Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
NIELS SIMONSEN (1807-1885) Motiv från Alger, på baksidan daterad 1836 samt med andra äldre påskrifter, olja på duk, ca 26x19 cm
Smärre krackelyr, målningen har nyligen varit hos konservator för rengöring och retusch
677026
2019-09-12