Vitrinskåp
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VITRINSKÅP, tidigt 1900-tal, jugend, nedre del med 1 fast hyllplan, dörrarna nertill med räfflade romber, vitmnålat trä, nyckel finns, höjd ca 164 samt 82x40 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
677033
2019-09-13