Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORD, 1900-talets mitt, svarvade ben med ställning, betsat lövträ, bordskivan i grön marmor, höjd ca 51 samt 144x68 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
677037
2019-09-13
Gör en kostnadsfri värdering här