Gemla

Gemla
Gemla
Gemla
Gemla
Gemla
Gemla
Gemla
Gemla
Gemla
Gemla
Gemla
Gemla
Gemla
Gemla

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL MALMSTEN, stolar, 8 st., Gemla, stomme i ek, snörsits, enstaka etikettmärkningar, sitthöjd 45 cm

5 med skador, slitage, en med lös slö

677050

2019-09-14