Bronsskulptur 1900-tal
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, skulptur, sannolikt Hildur Haggård, 1900-talets första hälft, patinerad brons, i form av stående björn, monogramsignerad H.H, gjutarstämpel Otto Meyers efter fud, höjd 31 cm
677056
2019-09-13