Roberto Matta färgetsning

Roberto Matta färgetsning
Roberto Matta färgetsning
Roberto Matta färgetsning
Roberto Matta färgetsning
Roberto Matta färgetsning
Roberto Matta färgetsning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): Plansch 8 ur "Droites Liberees", signerad, färgetsning 90/100, bladmått ca 43x31 cm, ej inramad

LITTERATUR: Ferrari 53, Sabatier 278

677065

2019-09-14