Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): "La cible", signerad, färgetsning 30/100, bladmått ca 45x58 cm, ej inramad
LITTERATUR: Ferrari 176
677071
2019-09-14
Gör en kostnadsfri värdering här