Roberto Matta La cible färgetsning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): "La cible", signerad, färgetsning 30/100, bladmått ca 45x58 cm, ej inramad

LITTERATUR: Ferrari 176

677071

2019-09-14