Roberto Matta Le filet cytoplasmique färgetsning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): "Le filet cytoplasmique", signerad, färgetsning 30/100, bladmått ca 45x58 cm, ej inramad

LITTERATUR: Ferrari 175

677075

2019-09-14