Roberto Matta Le filet cytoplasmique färgetsning
2019-09-14
677075
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): "Le filet cytoplasmique", signerad, färgetsning 30/100, bladmått ca 45x58 cm, ej inramad
LITTERATUR: Ferrari 175