Einar Jolin litografi

Einar Jolin litografi
Einar Jolin litografi

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

EINAR JOLIN (1890-1976): Motiv från Gripsholm, stämpel signerad Jolin, H.C 36/40, färglitografi, ca 45x55 cm

Signaturen kraftigt bleknad, bladet något blekt

677076

2019-09-12