Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
EINAR JOLIN (1890-1976): Motiv från Gripsholm, stämpel signerad Jolin, H.C 36/40, färglitografi, ca 45x55 cm
Signaturen kraftigt bleknad, bladet något blekt
677076
2019-09-12