Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PABLO PICASSO, efter, färglitografi, ur Verve 29-30, tryckt hos Mourlot, Paris 1954, daterad i trycket,
bladstorlek 26,5x35 cm
677088
2019-09-14
Gör en kostnadsfri värdering här