Roger Mühl, grafik

Roger Mühl, grafik
Roger Mühl, grafik
Roger Mühl, grafik
Roger Mühl, grafik
Roger Mühl, grafik
Roger Mühl, grafik
Roger Mühl, grafik
Roger Mühl, grafik

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROGER MÜHL (Frankrike 1929-2008): Blomstekomposition i gult, signerad med dedikation och daterad, Mühl "Pour Ewa et Tore amical souvenir 10/1/75", HC, färglitografi, 70x65 cm

PROVENIENS: Tore Wretman

677094

2019-09-30