Roger Mühl, grafik
Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ROGER MÜHL (Frankrike 1929-2008): Blomstekomposition i gult, signerad med dedikation och daterad, Mühl "Pour Ewa et Tore amical souvenir 10/1/75", HC, färglitografi, 70x65 cm
PROVENIENS: Tore Wretman
677094
2019-09-30