Bokhylla

Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKHYLLA, 1900-talets första hälft, vitlackerat stomme i trä, 4 hyllplan, höjd ca 157 cm, yttermått ca 86x24 cm

Senare bemålning, bruksslitage

677098

2019-09-17