Gripsholmsfåtöljer

Gripsholmsfåtöljer
Gripsholmsfåtöljer
Gripsholmsfåtöljer
Gripsholmsfåtöljer

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-tal, av gripsholmsmodell, gråmålade, klädda i randig textil, lösa sittplymåer, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage

677100

2019-09-14