Klubbat för:
2 000 SEK
3 000 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, 1900-tal, av gripsholmsmodell, gråmålade, klädda i randig textil, lösa sittplymåer, sitthöjd ca 44 cm
Bruksslitage
677100
2019-09-14