Else Uhlman 2 st färglitografier
Vollendet
2019-09-19
677107
| Höchstes Gebot | 1 500 SEK |
| Schätzwert | 800 SEK |
ELSE UHLMANN (född 1949): dansande par, 2 st färglitografier, signerade, daterade 08 samt numrerade 144/290 respektive 36/290, bladstorlek 41 x 27,5 cm, oramade.
Sedvanligt ytslitage.