Sigge Bergström oljemålning

Sigge Bergström oljemålning
Sigge Bergström oljemålning
Sigge Bergström oljemålning
Sigge Bergström oljemålning
Sigge Bergström oljemålning
Sigge Bergström oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIGGE BERGSTRÖM (1880-1975): "Kungsbro", signerad och daterad Sigge Bergström 1918, olja på duk, ca 75x90 cm

677113

2019-09-14