Clara Löfgren akvareller

Clara Löfgren akvareller
Clara Löfgren akvareller
Clara Löfgren akvareller
Clara Löfgren akvareller
Clara Löfgren akvareller
Clara Löfgren akvareller
Clara Löfgren akvareller
Clara Löfgren akvareller

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CLARA LÖFGREN (2) (1843-1923): Landskap, signerade Clara Löfgren, akvareller, ca 30x23 cm

Mindre hål

677120

2019-09-14