Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CLARA LÖFGREN (2) (1843-1923): Landskap, signerade Clara Löfgren, akvareller, ca 30x23 cm
Mindre hål
677120
2019-09-14
Gör en kostnadsfri värdering här